Шуменски университет "Епископ Константин Преславски"

  • en
  • График за срещи на деканските ръководства и курсовите ръководители с първокурсници

    След церемонията по откриване на новата академична 2020/2021 година на 14 септември 2020 г. деканските ръководства и курсовите ръководители ще се срещнат с първокурсниците според приложения график.

    Срещите ще се проведат при стриктно спазване на всички мерки за дистанция и безопасност.

     

    Факултет по хуманитарни науки

    специалност зала, корпус начален час
    Английска филология 202, К1 11:30 часа
    Българска филология 211, К1 11:30 часа
    Българистика и медии 512, К1 11:30 часа
    Руска филология и туризъм 09, К1 11:30 часа
    Турска филология и туризъм 208, К1 11:30 часа
    Приложна германистика 010, К1 11:30 часа
    Приложна лингвистика (АЕРЕ) 202, К1 11:30 часа
    История 08, К1 11:30 часа
    История и география 219, К1 11:30 часа
    Археология 119, К1 11:30 часа
    Теология 07, К1 11:30 часа

     

    Факултет по математика и информатика 

    специалност зала, корпус начален час
    Информационни технологии, информатика и математика (ИТИМ)  505, К3 13:00 часа
    Бизнес математика 505, К3 13:30 часа
    Компютърни информационни технологии” (КИТ) 509, К3 13:00 часа
    Информационни технологии в икономиката (ИТИ) 509, К3 13:30 часа
    Икономика и математика; Икономика 516, К3 13:00 часа
    Компютърна информатика 517, К3 13:00 часа

     

    Факултет по природни науки 

    специалност

    зала, корпус начален час
    Медицинска химия; Педагогика на обучението по природни науки 419, К1 12:30 часа
    Биология и химия; Екология и опазване на околната среда 316, К1 12:40 часа
    Астрономия и метеорология 318, К1 12:50 часа
    Растителна защита 206, К1 13:00 часа
    География и регионална политика; География и биология; Туризъм 217, К1 13:10 часа

     

    Педагогически факултет 

    специалност зала, корпус начален час
    Предучилищна педагогика 317, К2 13:00 часа
    Начална училищна педагогика и чужд език 315, К2 13:00 часа
    Предучилищна и начална училищна педагогика Актова зала, К2 13:00 часа
    Педагогика 318, К2 13:00 часа
    Социална педагогика 406, К2 13:00 часа
    Специална педагогика 305, К2 13:00 часа
    Социални дейности 404, К2 13:00 часа
    Педагогика на обучението по техника и технологии 111, К2 13:00 часа
    Педагогика на обучението по музика 108, К2 13:00 часа
    Педагогика на обучението по изобразително изкуство 213, К2 13:00 часа
    Педагогика на обучението по физическо възпитание 06, К2 13:00 часа

     

    Факултет по технически науки 

    катедра/специалност

    зала, корпус начален час
    катедра „Геодезия“ 423 и КЛ 3, К3 11:30 часа
    катедра „Управление на системите за сигурност“ С 1, Корпус С 11:30 часа
    катедра „Инженерна логистика“ С 6, Корпус С 11:30 часа
    катедра „Компютърна и комуникационна техника“, специалност КИС и специалност КТАП С 2 и С 5, Корпус С 11:30 часа

     

    Публикувано на 10/09/2020