Шуменски университет "Епископ Константин Преславски"

  • en
  • Състав

    Иванка Благоева
    • Кабинет: 306, Корпус 3
    • Телефон: 054/830 495, вътр. 151
    • Димитричка Димитрова Тодорова – 3 курс, Английска филология
    • Йълдъз Мустафа – 3 курс, Българска филология
    • Мехмед Сали Карасали – 4 курс, Английска филология
    • Енгин Ерханов Исмаилов – 4 курс, Журналистика
    • Зорница Костадинова Шишкова – 1 курс, Руска филология и социална работа
    • Васил Петров Стоянов – 1 курс, Руска филология и социална работа
    • Стела Тодорова Иванова – 1 курс, Българска филология
    • Георги Христов Ангелов – 4 курс, История и география
    • Петранка Антонова Атанасова – 4 курс, География и биология
    • Величка Антонова Атанасова – 4 курс, География и биология
    • Атче Ахмедова Мюджюлетова – 4 курс, Биология и физика
    • Евгени Цонков Костадинов – 1 курс, Растителна защита
    • Мерве Джеват Топал – 4 курс, География и биология
    • Симона Илкова Вълкова – 4 курс, Екология и опазване на околната среда
    • Илияна Колева Колева – 1 курс, Медицинска химия
    • Георги Дианов Георгиев – 3 курс, Компютърна информатика
    • Хатидже Ахмедова Далова – 4 курс, Компютърна информатика
    • Байрямали Фикрет Мехмед – 3 курс, КИТ
    • Айше Али Молаа – 4 курс, Математика и информатика
    • Емре Синан Себахтин – 2 курс, КИТ
    • Ангел Красимиров Георгиев – 2 курс, РКССД
    • Емел Нагиханова Бейтулова – 4 курс, Логопедия
    • Иванка Филипова Благоева – 4 курс, Социална педагогика
    • Теодора Филипова Неделчева – 4 курс, Социална педагогика
    • Ажда Метинова Османова – 3 курс, ПУП
    • Захари Огнянов Дамянов – 3 курс, ПОФВ
    • Светлана Дончева Александрова – 4 курс, Социална педагогика
    • Габриела Боянова Здравкова – 4 курс, Социална педагогика
    • Джевадие Джеват Хасан – 3 курс, ПУНУП
    • Ванина Ангелова Ангелова – 4 курс, Социална педагогика
    • Йорданка Рачева Стоянова – 3 курс, ПДИН
    • Тодорка Рачева Стоянова – 4 курс, Специална педагогика
    • Ибрям Сюлейманов Ахмедов – 4 курс, КИС
    • Мирела Стоянова Добрева – 1 курс, Геоматика
    • Симеон Стефанов Симеонов – 4 курс, Инженерна логистика
    • Ефтим Вергиниев Кирчев – 1 курс, Геодезия
    • Максим Вартан Вартанян – 4 курс, Геодезия
    • Милена Иванова Миленова – 1 курс, НУПЧЕ
    • Звезделина Димитрова Великова – 2 курс, ИИТ
    • Красимира Атанасова Георгиева – 2 курс, Растителна защита