Кандидатсвай онлайн

  • en
  • ru
  • Тюторна система

    СПИСЪК НА КУРСОВИТЕ РЪКОВОДИТЕЛИ ПО СПЕЦИАЛНОСТИ

    ЗА УЧЕБНАТА 2023/2024 ГОДИНА

    Специалност/Магистърска програма

    Курс

    Форма на обучение

    Курсов ръководител

    Ел. поща

    ОКС „БАКАЛАВЪР“

    Българска филология

    І курс

    Редовно

    Задочно – пл. обучение

    гл. ас. д-р Владимир Павликов Диловски

    v.dilovski@shu.bg

    Българска филология

    ІI курс

    Редовно

    Задочно – пл. обучение

    проф. д-р Страшимир Митков Цанов

    st.tsanov@shu.bg

    Българска филология

    ІІI курс

    Редовно

    Задочно – пл. обучение

    доц. д-р Анета Маринова Тихова

    a.marinova@shu.bg

    Българска филология

    ІV курс

    Редовно

    Задочно – пл. обучение

    гл. ас. д-р Николай Кънчев Николов

    n.k.nikolov@shu.bg

    История

    І курс

    Редовно

     доц. д-р Ася Лазарова Атанасова

    a.atanasova@shu.bg

    История

    ІI курс

    Редовно

     гл. ас. д-р Камен Иванов Андонов

    k.andonov@shu.bg

    История

    ІІI курс

    Редовно

     гл. ас. д-р Тодорка Симеонова Вълчева

    tedi.simeonova@shu.bg

    История

    ІV курс

    Редовно

    доц. д-р Васил Параскевов Василев

    v.paraskevov@shu.bg

    Археология

    І курс

    Редовно

    преп. Йордан Свиленов Арнаудов

    y.arnaudov@shu.bg

    Археология

    ІI курс

    Редовно

    доц. д.и.н. Красимир Тодоров Кръстев

    k.krustev@shu.bg

    Археология

    ІІI курс

    Редовно

    Редовно – платено

     проф. д.и.н. Стела Милчева Дончева

    s.doncheva@shu.bg

    Археология

    ІV курс

    Редовно

    гл. ас. д-р Данаил Димитров Петров

    d.petrov@shu.bg

    Теология

    І курс

    Редовно

    доц. д-р Стефан Ненчев Стефанов

    s.stefanov@shu.bg

    Теология

    ІI курс

    Редовно

     доц. д-р Галя Вълчева Йорданова

    g.iordanova@shu.bg

    Теология

    ІІI курс

    Редовно

     гл. ас. д-р Илонка Христова Стоянова

    i.stoyanova@shu.bg

    Теология

    ІV курс

    Редовно

     проф. д.теол.н. Румен Атанасов Ваташки

    r.vatashki@shu.bg

    Българистика и медии

    І курс

    Редовно

    проф. д-р Евдокия Боянова Борисова

    e.borisova@shu.bg

    Българистика и медии

    ІI курс

    Редовно

    гл. ас. д-р Ася Ангелова Асенова

    a.asenova@shu.bg

    Българистика и медии

    ІІI курс

    Редовно

     доц. д-р Десислава Чанкова Иванова

    des.ivanova@shu.bg

    Българистика и медии

    ІV курс

    Редовно

     проф. д-р Евдокия Боянова Борисова

    e.borisova@shu.bg

    Журналистика и реклама

    І курс

    Задочно – пл. обучение

     гл. ас. д-р Ася Ангелова Асенова

    a.asenova@shu.bg

    Журналистика и реклама

    ІI курс

    Задочно – пл. обучение

     гл. ас. д-р Ася Ангелова Асенова

    a.asenova@shu.bg

    Журналистика и реклама

    ІІI курс

    Задочно – пл. обучение

    гл. ас. д-р Ася Ангелова Асенова

    a.asenova@shu.bg

    Връзки с обществеността

    І курс

    Редовно – платено

    Задочно – пл. обучение

     гл. ас. д-р Ася Ангелова Асенова

    a.asenova@shu.bg

    Връзки с обществеността

    ІI курс

    Задочно – пл. обучение

     гл. ас. д-р Ася Ангелова Асенова

    a.asenova@shu.bg

    Връзки с обществеността

    ІІI курс

    Задочно – пл. обучение

    гл. ас. д-р Ася Ангелова Асенова

    a.asenova@shu.bg

    Връзки с обществеността

    ІV курс

    Редовно – платено

     доц. д-р Юрий Петров Проданов

    u.prodanov@shu.bg

    Педагогика на обучението по история и география

    І курс

    Редовно

    Проф. д-р Росица Жечкова Ангелова-Георгиева

    r.angelova@shu.bg

    Педагогика на обучението по история и география

    ІI курс

    Редовно

     доц. д-р Ивелина Аврамова Ефтимова

    i.eftimova@shu.bg

    Педагогика на обучението по история и география

    ІІI курс

    Редовно

     ст. преп. Мария Дианова Йорданова

    m.jordanova@shu.bg

    Педагогика на обучението по история и география

    ІV курс

    Редовно

     проф. д.и.н. Бисер Христов Георгиев

    b.georgiev@shu.bg

    Руска филология и туризъм

    ІІI курс

    Редовно

    доц. д-р Надежда Стойкова Стойкова

    n.stoykova@shu.bg

    Руска филология и туризъм

    ІV курс

    Редовно

    гл. ас. д-р Дияна Георгиева Николова

    d.nikolova@shu.bg

    Руска филология с бизнес комуникация

    І курс

    Редовно

    гл. ас. д-р Татьяна Василеьевна Терзиева

    t.terzieva@shu.bg

    Руска филология с бизнес комуникация

    ІI курс

    Редовно

    ст. преп. Христина Стоянова Христова

    h.hristova@shu.bg

    Турска филология с бизнес комуникация

    І курс

    Редовно

    доц. д-р Неврие Ахмедова Чуфадар

    n.chufadar@shu.bg

    Турска филология с бизнес комуникация

    ІI курс

    Редовно

     гл. ас. д-р Вежди Мехмед Хасан

    v.hasan@shu.bg

    Турска филология с бизнес комуникация

    ІІI курс

    Редовно

     гл. ас. д-р Мемиш Сюлейман Мердан

    m.merdan@shu.bg

    Турска филология с бизнес комуникация

    ІV курс

    Редовно

    ст. преп. Бюлент Али Кърджалъ

    b.kardzhala@shu.bg

    Приложна лингвистика (АЕРЕ)

    І курс

    Редовно

    доц. д-р Деяна Вълчева Пенева и доц. д-р Надежда Стойкова Стойкова

    d.peneva@shu.bg

    n.stoykova@shu.bg

    Приложна лингвистика (АЕРЕ)

    ІI курс

    Редовно

     доц. д-р Деяна Вълчева Пенева и преп. Наталия Недялкова

    d.peneva@shu.bg

    n.nedyalkova@shu.bg

    Приложна лингвистика (АЕРЕ)

    ІІI курс

    Редовно

    доц. д-р Деяна Вълчева Пенева и преп. Наталия Недялкова

    d.peneva@shu.bg

    n.nedyalkova@shu.bg

    Приложна лингвистика (АЕРЕ)

    ІV курс

    Редовно

     доц. д-р Деяна Вълчева Пенева и ст. преп. Христина Стоянова Христова

    d.peneva@shu.bg

    h.hristova@shu.bg

    Английска филология

    І курс

    Редовно  Задочно

    Задочно – пл. обучение

    гл. ас. д-р Ирина Пламенова Стоянова-Георгиева

    i.stoyanova-georgieva@shu.bg

    Английска филология

    ІI курс

    Редовно  Задочно

    Задочно – пл. обучение

     гл. ас. д-р Александра Стефанова Александрова

    a.aleksandrova@shu.bg

    Английска филология

    ІІI курс

    Редовно  Задочно

    Задочно – пл. обучение

    доц. д-р Мирослава Николаева Цветкова

    m.tsvetkova@shu.bg

    Английска филология

    ІV курс

    Редовно  Задочно

    Задочно – пл. обучение

    гл. ас. д-р Радостина Игликова

    r.iglikova@shu.bg

    Приложна германистика

    І курс

    Редовно

    Редовно – пл. обучение

    ас. д-р Росица Венелинова Василева

    r.vasileva@shu.bg

    Приложна германистика

    ІI курс

    Редовно

     преп. Илияна Огнянова Обретенова-Велинов

    i.obretenova@shu.bg

    Приложна германистика

    ІІI курс

    Редовно

    Редовно – пл. обучение

    доц. д-р Айля Реджеб Илиязова

    a.iliyazova@shu.bg

    Приложна германистика

    ІV курс

    Редовно

     ст. преп. д-р Наталия Петкова Лечева

    n.lecheva@shu.bg

    ОКС „МАГИСТЪР“

    Маг. програма Лингвистика и масови комуникации, специалност Българска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Димитър Димитров Попов

    d.popov@shu.bg

    Маг. програма Редакторство и коректорство, специалност Българска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Иво Маринов Братанов

    i.bratanov@shu.bg

    Маг. програма Лингвистика и библиотечно-информационни дейности, специалност Българска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Велка Александрова Попова

    v.popova@shu.bg

    Маг. програма Семиотика на културата, специалност Българска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Страшимир Митков Цанов

    st.tsanov@shu.bg

    Маг. програма PR в публичната администрация, специалност Връзки с обществеността

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Евдокия Боянова Борисова

    e.borisova@shu.bg

    Маг. програма Фотография и реклама, специалност Журналистика

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Пламен Димитров Шуликов

    p.shulikov@shu.bg

    Маг. програма Фотография и реклама, специалност Връзки с обществеността

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Пламен Димитров Шуликов

    p.shulikov@shu.bg

    Маг. програма Лингвистика и превод, специалност Английска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Светлана Йорданова Неделчева

    s.nedelcheva@shu.bg

    Маг. програма Лингвистика и превод, специалност Немска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Ст. преп. Наталия Петкова Лечева

    n.lecheva@shu.bg

    Маг. програма Лингвистика и превод, специалност Турска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Менент Османова Шукриева

    m.shukrieva@shu.bg

    Маг. програма Езиково обслужване на бизнеса и туризма, специалност Английска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Десислава Стоянова Чешмеджиева-Стойчева

    d.stoycheva@shu.bg

    Маг. програма Чуждоезиково обучение (английски език), специалност Педагогика на обучението по чужд език

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Ирина Николова Иванова

    irina.ivanova@shu.bg

    Маг. програма Езиково обслужване на бизнеса и туризма, специалност Немска филология

    І курс

    ІI курс

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Даниела Георгиева Кирова

    d.kirova@shu.bg

    Маг. програма Езиково обслужване на бизнеса и туризма, специалност Руска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Елена Викторовна Стоянова

    elena.stoyanova@shu.bg

    Маг. програма Езиково обслужване на бизнеса и туризма, специалност Турска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Менент Османова Шукриева

    m.shukrieva@shu.bg

    Маг. програма Балканистика, специалност Турска филология

    І курс

    ІI курс

    Редовно

    Гл. ас. д-р Вежди Мехмед Хасан

    v.hasan@shu.bg

    Маг. програма Археология, специалност Археология

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Константин Трендафилов Константинов

    k.konstantinov@shu.bg

    Маг. програма История на Югоизточна Европа, специалност История

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Стефан Маринов Минков

    s.minkov@shu.bg

    Маг. програма Културно-историческо наследство и туризъм, спец. История

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Константин Трендафилов Константинов

    k.konstantinov@shu.bg

    Маг. програма Културно-историческо наследство и туризъм, спец. История

    І курс

    ІI курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Доц. д-р Константин Трендафилов Константинов

    k.konstantinov@shu.bg

    Маг. програма Краезнание, специалност Археология

    І курс

    ІI курс

    Редовно

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Проф. д-р Росица Жечкова Ангелова-Георгиева

    r.angelova@shu.bg

    Маг. програма Християнско наследство и поклонничество, специалност Теология

    І курс

    Редовно – пл. обучение

    Задочно – пл. обучение

    Гл. ас. д-р Илонка Христова Стоянова

    i.stoyanova@shu.bg

    Специалност/

    Магистърска програма

    Курс

    Форма на обучение

    Курсов ръководител

    Ел. поща

    ОКС „БАКАЛАВЪР“

    Бизнес математика

    І

    р.о.

    гл. ас. д-р Ц. Динкова

    c.dinkova@shu.bg

    Бизнес математика

    II

    р.о.

    гл. ас. д-р Ц. Динкова

    c.dinkova@shu.bg

    Бизнес математика

    III

    р.о.

    гл. ас. д-р М. Иванова

    m.ivanova@shu.bg

    Бизнес математика

    ІV

    р.о.

    доц. д-р М. Христов

    miroslav.hristov@shu.bg

    Икономика

    ІV

    р.о.

    доц. д-р П. Димитрова

    p.dimitrova@shu.bg

    Икономика-задочно

    І

    з.о.

    проф. д-р П. Йорданова

    p.jordanova@shu.bg

    Икономика-задочно

    II

    з.о.

    доц. д-р К. Тодорова

    k.todorova@shu.bg

    Икономика-задочно

    ІII

    з.о.

    гл. ас. д-р Р. Янева

    r.yaneva@shu.bg

    Икономика и математика

    ІII

    р.о.

    гл. ас. д-р Р. Янева

    r.yaneva@shu.bg

    Икономика и математика

    ІV

    р.о.

    гл. ас. д-р А. Али

    a.ali@shu.bg

    Икономическа информатика

    II

    р.о.

    доц. д-р К. Кордов

    krasimir.kordov@shu.bg

    Информационни технологии в икономиката

    III

    р.о.

    гл. ас. д-р Б. Узунова

    b.uzunova@shu.bg

    Информационни технологии в икономиката

    ІV

    р.о.

    доц. д-р К. Кордов

    krasimir.kordov@shu.bg

    Информационни технологии, информатика и математика

    I

    р.о.

    проф. д. н. Н. Павлова

    n.pavlova@shu.bg

    Информационни технологии, информатика и математика

    II

    р.о.

    доц. д-р К. Харизанов

    kr.harizanov@shu.bg

    Информационни технологии, информатика и математика

    ІII

    р.о.

    гл. ас. д-р E. Караташ

    e.karatash@shu.bg

    Информационни технологии, информатика и математика

    IV

    р.о.

    гл. ас. д-р E. Караташ

    e.karatash@shu.bg

    Компютърен дизайн и мултимедия

    І

    р.о.

    преп. Р. Рафаилов

    r.rafailov@shu.bg

    Компютърна информатика

    ІІI

    р.о.

    гл. ас. д-р Ц. Иванова

    ts.r.ivanova@shu.bg

    Компютърна информатика

    ІV

    р.о.

    гл. ас. д-р В. Спасова

    v.spasova@shu.bg

    Компютърна информатика

    ІІI

    з.о.

    гл. ас. д-р Ц. Иванова

    ts.r.ivanova@shu.bg

    Компютърна информатика

    ІV

    з.о.

    ст. преп. Е. Стоянов

    e.stoyanov@shu.bg

    Компютърни информационни технологии

    I

    р.о.

    доц. д-р С. Железов

    s.zhelezov@shu.bg

    Компютърни информационни технологии

    ІІ

    р.о.

    доц. д-р С. Железов

    s.zhelezov@shu.bg

    Компютърни информационни технологии

    ІІI

    р.о.

    гл. ас. д-р Д. Сърмов

    d.sarmov@shu.bg

    Компютърни информационни технологии

    ІV

    р.о.

    гл. ас. д-р Т. Стоянова

    t.stoyanova@shu.bg

    Педагогика на обучението по икономика и математика

    I

    р.о.

    доц. д-р Г. Неджибов

    g.nedzhibov@shu.bg

    Педагогика на обучението по икономика и математика

    II

    р.о.

    доц. д-р К. Тодорова

    k.todorova@shu.bg

    Софтуерно инженерство

    І

    р.о.

    ст. преп. Е. Стоянов

    e.stoyanov@shu.bg

    Софтуерно инженерство

    II

    р.о.

    ас. Д. Добрев

    d.d.dobrev@shu.bg

    Софтуерно инженерство

    І

    з.о.

    ст. преп. Е. Стоянов

    e.stoyanov@shu.bg

    Софтуерно инженерство

    II

    з.о.

    ас. Д. Добрев

    d.d.dobrev@shu.bg

    ОКС „МАГИСТЪР“

    Икономика и управление

    на бизнеса

    І

    з.о.

    доц. д-р К. Тодорова

    k.todorova@shu.bg

    Икономика и управление

    на бизнеса

    II

    з.о.

    доц. д-р К. Тодорова

    k.todorova@shu.bg

    Софтуерно инженерство

    І

    р.о.

    доц. д-р К. Кордов

    krasimir.kordov@shu.bg

    Мултимедийни технологии

    І

    р.о.

    доц. д-р С. Железов

    s.zhelezov@shu.bg

    Стопанска математика

    І

    р.о.

    проф. д-р В. Хасанов

    v.hasanov@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по информатика

    и информационни технологии

    І

    р.о.

    доц. д-р К. Харизанов

    kr.harizanov@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по информатика

    и информационни технологии

    І

    з.о.

    доц. д-р К. Харизанов

    kr.harizanov@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по информатика

    и информационни технологии

    II

    з.о.

    доц. д-р К. Харизанов

    kr.harizanov@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по математика и информатика

    І

    р.о.

    проф. д. н. Н. Павлова

    n.pavlova@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по математика и информатика

    І

    з.о.

    проф. д. н. Н. Павлова

    n.pavlova@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по математика

    І

    р.о.

    доц. д-р К. Харизанов

    kr.harizanov@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по математика

    І

    з.о.

    доц. д-р К. Харизанов

    kr.harizanov@shu.bg

    Педагогика на обучението

    по математика

    II

    з.о.

    доц. д-р К. Харизанов

    kr.harizanov@shu.bg

    Специалност/Магистърска програма

    Курс

    Форма на обучение

    Курсов ръководител

    Ел. поща

    ОКС „БАКАЛАВЪР“

    Астрономия и метеорология

    1

    редовна

    гл. ас. д-р Теодора Атанасова-Съртлийска

    t.atanasova@shu.bg

    Астрономия и метеорология

    2

    редовна

    преп. Сениха Салим

    s.salim@shu.bg

    Астрономия и метеорология

    3

    редовна

    доц. д-р Борислав Борисов

    b.borisov@shu.bg

    Астрономия и метеорология

    4

    редовна

    проф. д-р Драгомир Марчев

    d.marchev@shu.bg

    Растителна защита

    1

    редовна

    доц. д-р Веселин Дочев

    v.dochev@shu.bg

    Растителна защита

    2

    редовна

    проф. д-р Димчо Захариев

    d.zahariev@shu.bg

    Растителна защита

    3

    редовна

    гл. ас. д-р Мария Касчиева

    m.kaschieva@shu.bg

    Растителна защита

    4

    редовна

    гл. ас. д-р Виктор Василев

    v.vasilev@shu.bg

    Екология и опазване на околната среда

    1

    редовна

    гл. ас. д-р Севгинар Ибрямова

    s.ibryamova@shu.bg

    Екология и опазване на околната среда

    2

    редовна

    преп. Павлина Маринова

    p.marinova@shu.bg

    Екология и опазване на околната среда

    3

    редовна

    гл. ас. д-р Клаида Дойчинова

    k.doychinova@shu.bg

    Екология и опазване на околната среда

    4

    редовна

    доц. д-р Дарина Бъчварова

    d.bachvarova@shu.bg

    Педагогика на обучението по биология и химия

    1

    редовна

    гл. ас. д-р Карамфил Калчев

    k.kalchev@shu.bg

    Педагогика на обучението по биология и химия

    2

    редовна

    гл. ас. д-р Димитър Димитров

    d.dimitrov@shu.bg

    Биология и химия

    3

    редовна

    доц. д-р Жени Димитрова

    j.dimitrova@shu.bg

    Биология и химия

    4

    редовна

    доц. д-р Ваня Колева

    v.koleva@shu.bg

    Педагогика на обучението по география и биология  

    1

    редовна

    проф. д-р Милен Пенерлиев

    m.penerliev@shu.bg

    Педагогика на обучението по география и биология

    2

    редовна

    проф. д-р Милен Пенерлиев

    m.penerliev@shu.bg

    География и биология

    3

    редовна

    доц. д-р Росица Владева

    r.vladeva@shu.bg

    География и биология

    4

    редовна

    проф. д-р Светла Станкова

    s.stankova@shu.bg

    География и регионална политика

    1

    редовна

    доц. д-р Росица Владева

    r.vladeva@shu.bg

    География и регионална политика

    2

    редовна

    проф. д-р Светла Станкова

    s.stankova@shu.bg

    География и регионална политика

    3

    редовна

    проф. д-р Милен Пенерлиев

    m.penerliev@shu.bg

    География и регионална политика

    4

    редовна

    доц. д-р Ивайло Владев

    i.vladeva@shu.bg

    Туризъм

    1

    редовно, платено

    доц. д-р Ваня Василева

    v.vasileva@shu.bg

    Туризъм

    2

    редовно, платено

    проф. д-р Тодорка Кабакчиева

    d.kabakchieva@shu.bg

    Туризъм

    3

    редовно, платено

    доц. д-р Ваня Василева

    v.vasileva@shu.bg

    Туризъм

    4

    редовно, платено

    доц. д-р Ваня Василева

    v.vasileva@shu.bg

    Медицинска химия

    1

    редовна

    гл. ас. д-р Хасан Хасанов

    h.hasanov@shu.bg

    Медицинска химия

    2

    редовна

    гл. ас. д-р Гюлджан Якуб-Мехмедова

    g.mehmedova@shu.bg

    Медицинска химия

    3

    редовна

    ас. д-р Ирина Йотова

    i.yotova@shu.bg

    Медицинска химия

    4

    редовна

    преп. Станислав Дончев

    st.donchev@shu.bg

    Педагогика на обучението по природни науки

    1

    редовна

    гл. ас. д-р Хасан  Хасанов

    h.hasanov@shu.bg

    Педагогика на обучението по природни науки

    2

    редовна

    гл. ас. д-р Гюлджан Якуб-Мехмедова

    g.mehmedova@shu.bg

    Педагогика на обучението по природни науки

    3

    редовна

    ас. д-р Ирина Йотова

    i.yotova@shu.bg

    Педагогика на обучението по природни науки

    4

    редовна

    преп. Станислав Дончев

    st.donchev@shu.bg

    ОКС „МАГИСТЪР“

    Астрофизика

    1

    редовна

    проф. д-р Драгомир Марчев

    d.marchev@shu.bg

    Астрофизика

    2

    задочна

    проф. д-р Драгомир Марчев

    d.marchev@shu.bg

    Астрофизика

    2

    задочна

    проф. д-р Драгомир Марчев

    d.marchev@shu.bg

    Метеорология

    1

    задочна

    проф. д-р Драгомир Марчев

    d.marchev@shu.bg

     Растителна защита

    1

    задочна

    проф. д-р Росица Давидова

    r.davidova@shu.bg

     Растителна защита

    2

    задочна

    проф. д-р Росица Давидова

    r.davidova@shu.bg

     Дидактика на биологията и здравно образование

    1, 2

    редовна / задочна

    гл. ас. д-р Клаида Дойчинова

    k.doychinova@shu.bg

     Биотероризъм и безопасност на храни

    1, 2

    редовна / задочна

    проф. д-р Цветеслава Иванова

    ts.ignatova@shu.bg

    Екология на микроорганизмите, биотехнологии, пречистване и контрол

    1, 2

    редовна / задочна

    проф. д-р Цветеслава Иванова

    ts.ignatova@shu.bg

    Екология на лечебните растения

    1, 2

    редовна / задочна

    доц. д-р Ваня Колева

    v.koleva@shu.bg

     Управление и опазване на екосистемите

    1, 2

    редовна / задочна

    преп. Стефани Тошкова

    s.toshkova@shu.bg

     Приложна география и ГИС

    задочна

    проф. д-р Димитър Владев

    d.vladev@shu.bg

     География и интерактивно образование

    1, 2

    редовна / задочна

    доц. д-р Росица Владева

    r.vladeva@shu.bg

     Регионално развитие и туризъм, Шумен

    1

    редовна / задочна

    доц. д-р Ивайло Владев

    i.vladeva@shu.bg

     Регионално развитие и туризъм, Варна

    2

    редовна / задочна

    проф. д-р Милена Стоянова

    m.stoyanova@shu.bg

    Екологична химия

    1, 2

    редовна / задочна

    доц. д-р Исмаил Исмаилов

    i.ismailov@shu.bg

    Екологични биотехнологии и контрол на храни

    1, 2

    редовна / задочна

    проф. д-р Цветеслава Игнатова-Иванова

    ts.ignatovaivanova@shu.bg

    Органична химия

    1, 2

    редовна / задочна

    доц. д-р Ивайло Иванов

    i.ivanov@shu.bg

    Химични аспекти в растителната защита

    1, 2

    редовна / задочна

    проф. д-р Росица Давидова

    r.davidova@shu.bg

     Медицинска химия

    1, 2

    редовна / задочна

    доц. д-р Ивайло Иванов

    i.ivanov@shu.bg

     Методология на обучението по химия и опазване на околната среда

    1, 2

    редовна / задочна

    доц. д-р Диляна Иванова-Станчева

    d.ivanova@shu.bg

    Специалност/Магистърска програма

    Курс

    Форма на обучение

    Курсов ръководител

    Ел. поща

    ОКС „БАКАЛАВЪР“

    Педагогика

    IV

    редовна

    доц. д-р Лилия Лозанова

    l.lozanova@shu.bg

    Социална педагогика

    I

    редовна

    доц. д-р Зейнур Мустафа

    z.mustafa@shu.bg

    Социална педагогика

    II

    редовна

    проф. д-р Веселина Иванова

    v.ivanova@shu.bg

    Социална педагогика

    III

    редовна

    гл. ас. д-р Диляна Андонова

    d.andonova@shu.bg

    Социална педагогика

    IV

    редовна

    доц. д. н. Божена Такворян

    b.takvorian@shu.bg

    Специална педагогика

    I

    редовна

    доц. д-р Гергана Кирилова

    g.sabeva@shu.bg

    Специална педагогика

    II

    редовна

    доц. д-р Светлана Игнатовска

    s.ignatovska@shu.bg

    Специална педагогика

    III

    редовна

    доц. д-р Пламен Петков

    p.petkov@shu.bg

    Специална педагогика

    IV

    редовна

    доц. д-р Гергана Кирилова

    g.sabeva@shu.bg

    Социални дейности

    I

    задочна

    преп. д-р Христина Коларова -Василева

    h.vasileva@shu.bg

    Социални дейности

    II

    задочна

    проф. д-р Павлина Лазарова

    p.lazarova@shu.bg

    Социални дейности

    III

    задочна

    проф. д. н. Пламен Иванов

    p.ivanov@shu.bg

    Социални дейности

    IV

    задочна

    доц. д-р Лора Рашкова

    l.rashkova@shu.bg

    Социални дейности

    I

    редовна

    преп. д-р Христина Коларова-Василева

    h.vasileva@shu.bg

    Социални дейности

    II

    редовна

    проф. д-р Веселина Илиева

    v.ilieva@shu.bg

    Социални дейности

    III

    редовна

    проф. д-р Веселина Илиева

    v.ilieva@shu.bg

    Социални дейности

    IV

    редовна

    доц. д-р Лора Рашкова

    l.rashkova@shu.bg

    Начална училищна педагогика и чужд език

    I

    редовна

    проф. д-р Севджихан Еюбова

    s.eyubova@shu.bg

    Начална училищна педагогика и чужд език

    II

    редовна

    гл. ас. д-р Станислава Теофилова

    st.teofilova@shu.bg

    Начална училищна педагогика и чужд език

    III

    редовна

    проф. д-р Пенка Кожухарова

    p.kozhuharova@shu.bg

    Начална училищна педагогика и чужд език

    IV

    редовна

    доц. д-р Снежана Лазарова

    s.lazarova@shu.bg

    Предучилищна и начална училищна педагогика

    I

    редовна

    гл. ас. д-р Иванка Бурова

    i.burova@shu.bg

    Предучилищна и начална училищна педагогика

    II

    редовна

    гл. ас. д-р Станислава Теофилова

    st.teofilova@shu.bg

    Предучилищна и начална училищна педагогика

    III

    редовна

    доц. д-р Станислава Тодорова

    s.todorova@shu.bg

    Предучилищна и начална училищна педагогика

    IV

    редовна

    проф. д-р Калина Алексиева

    k.aleksieva@shu.bg

    Предучилищна педагогика

    I

    редовна

    ас. Здравка Вичева

    z.vicheva@shu.bg

    Предучилищна педагогика

    II

    редовна

    преп. д-р Анна Ласкарова-Иванова

    a.laskarova@shu.bg

    Предучилищна педагогика

    III

    редовна

    доц. д-р Виктория Ковчазова

    v.kovchazova@shu.bg

    Предучилищна педагогика

    IV

    редовна

    доц. д-р Светла Петкова

    s.petkova@shu.bg

    Педагогика на обучението по изобразително изкуство

    I

    редовна

    доц. д-р Светозар Чилингиров

    s.chilingirov@shu.bg

    Педагогика на обучението по изобразително изкуство

    II

    редовна

    преп. Румен Богданов

    r.bogdanov@shu.bg

    Педагогика на обучението по изобразително изкуство

    III

    редовна

    доц. д-р Камен Теофилов

    teofilov@shu.bg

    Педагогика на обучението по изобразително изкуство

    IV

    редовна

    проф. д-р Ростислава Тодорова-Енчева

    rostislava@shu.bg

    Педагогика на обучението по физическо възпитание

    I

    редовна

    ст.преп. д-р Мартин Базелков

    m.bazelkov@shu.bg

    Педагогика на обучението по физическо възпитание

    II

    редовна

    доц. д-р Теодора Игнатова

    t.ignatova@shu.bg

    Педагогика на обучението по физическо възпитание

    III

    редовна

    ст. преп. д-р Северин Акерски

    s.akerski@shu.bg

    Педагогика на обучението по физическо възпитание

    IV

    редовна

    ст. преп. д-р Христиана Драганова

    h.draganova@shu.bg

    Педагогика на обучението по техника и технологии

    I

    редовна

    проф. д-р Керанка Велчева

    k.velcheva@shu.bg

    Педагогика на обучението по техника и технологии

    II

    редовна

    гл.ас.д-р Тасин Тасинов

    t.tasinov@shu.bg

    Педагогика на обучението по техника и технологии

    III

    редовна

    проф. д-р Керанка Велчева

    k.velcheva@shu.bg

    Педагогика на обучението по техника и технологии

    IV

    редовна

    гл.ас.д-р Милена Георгиева

    m.a.georgieva@shu.bg

    Педагогика на обучението по музика

    I

    редовна

    ас. д-р Анна Панчева-Георгиева

    a.pancheva@shu.bg

    Педагогика на обучението по музика

    II

    редовна

    проф. д-р Стефан Русков

    ruskov@shu.bg

    Педагогика на обучението по музика

    III

    редовна

    доц. д-р Тодорка Малчева

    t.malcheva@shu.bg

    Педагогика на обучението по музика

    IV

    редовна

    ст.преп. Ваня Джамбазова

    v.dzhambazova@shu.bg

    ОКС „МАГИСТЪР“

    МП Управление на образованието

    I

    редовно държавна поръчка/ задочно платено

    проф. д-р Снежанка Георгиева

    s.dobreva@shu.bg

    МП Иновации в предучилищното и началното образование

    I

    редовна

    гл. ас. д-р Станислава Теофилова

    st.teofilova@shu.bg

    МП Иновации в предучилищното образование

    I

    редовна

    ас. Здравка Вичева

    z.vicheva@shu.bg

    МП Иновации в началното образование

    I

    редовна

    гл. ас. д-р Иванка Бурова

    i.burova@shu.bg

    МП Начална училищна педагогика и информационни технологии

    I

    редовна

    проф. д-р Ивайло Буров

    i.burov@shu.bg

    МП Иновации в предучилищното образование – Варна

    I

    редовна

    проф. д-р Виолета Кюркчийска

    v.kyurkchiyska@shu.bg

    МП Иновации в предучилищното и началното образование-Варна

    I

    редовна

    проф. д-р Калина Алексиева

    k.aleksieva@shu.bg

    МП Иновации в началното образование – Варна

    I

    редовна

    проф. д-р Калина Алексиева

    k.aleksieva@shu.bg

    МП Педагогика на обучението по визуални изкуства – Живопис

    I

    редовна

    доц. д-р Светозар Чилингиров

    s.chilingirov@shu.bg

    МП Педагогика на обучението по визуални изкуства – Графика и графична комуникация

    I

    редовна

    проф. Валери Чакалов

    v.chakalov@shu.bg

    МП Иновации в технологичното обучение и предприемачество

    I

    редовна

    проф. д-р Керанка Велчева

    k.velcheva@shu.bg

    МП Физическо възпитание и спорт в училище – специалисти и неспециалисти

    I

    редовна

    проф. д-р Теодора Симеонова

    t.simeonova@shu.bg

    МП Физическо възпитание и спорт в училище – специалисти и неспециалисти – Варна

    I

    редовна

    доц. д-р Теодора Игнатова

    t.ignatova@shu.bg

    МП Социално-педагогическо консултиране

    I

    редовна

    доц. д-р Лилия Лозанова

    l.lozanova@shu.bg

    МП Логопедия/2,3 и 4сем./

     

    редовна

    доц. д-р Пламен Петков

    p.petkov@shu.bg

    МП Ресурсен учител /2,3 и 4 сем./

     

    редовна

    проф. д-р Снежана Николова

    s.nikolova@shu.bg

    МП Регулиране и контрол в системата на социалните дейности

     

    редовна

    преп. д-р Христина Коларова-Василева

    h.vasileva@shu.bg

    Специалност

    (ОКС бакалавър и ОКС магистър (след средно образование))

    Курс

    Форма на обучение

    Курсов ръководител

    Ел. поща

    ОКС „БАКАЛАВЪР“

    Инженерна логистика

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Светлозар Панайотов Стоянов

    s.p.stoyanov@shu.bg

    Инженерна логистика

    II курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Антон Янков Антонов

    a.antonov@shu.bg

    Инженерна логистика

    III курс

    редовна и задочна

    ас. Веселина Руменова Коджейкова

    v.kodzheykova@shu.bg

    Инженерна логистика

    IV курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Стефан Маринов Казаков.

    st.kazakov@shu.bg

    Системи за сигурност

    I курс

    редовна

    доц. д-р Доника Величкова Диманова

    d.dimanova@shu.bg

    Системи за сигурност

    IV курс

    редовна (платено обучение)

    доц. д-р Доника Величкова Диманова

    d.dimanova@shu.bg

    Технологии за киберсигурност

    I курс

    редовна

    доц. д-р Здравко Юриев Кузманов

    z.kuzmanov@shu.bg

    Технологии за киберсигурност

    II курс

    редовна

    доц. д-р Здравко Юриев Кузманов

    z.kuzmanov@shu.bg

    Сигнално-охранителни системи и сигурност

    I курс

    редовна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Сигнално-охранителни системи и сигурност

    III курс

    редовна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Сигнално-охранителни системи и сигурност

    IV курс

    редовна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи

    I курс

    редовна

    проф. д-р Цветослав Станиславов Цанков

    cecko@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи

    II курс

    редовна

    проф. д-р Цветослав Станиславов Цанков

    cecko@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи

    III курс

    редовна

    доц. д-р Валентин Тонев Атанасов

    v.atanasov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи

    IV курс

    редовна

    доц. д-р Валентин Тонев Атанасов

    v.atanasov@shu.bg

    Компютърни технологии за автоматизация на производството

    I курс

    редовна

    преп. Христо Христов Хаджииванов

    h.hadzhiivanov@shu.bg

    Компютърни технологии за автоматизация на производството

    II курс

    редовна

    преп. Христо Христов Хаджииванов

    h.hadzhiivanov@shu.bg

    Компютърни технологии за автоматизация на производството

    III курс

    редовна

    доц. д-р Драгомир Иванов Василев

    d.vasilev@shu.bg

    Компютърни технологии за автоматизация на производството

    IV курс

    редовна

    ас. Даниел росенов Денев

    d.denev@shu.bg

    Геодезия

    I курс

    редовна

    проф. д-р Събин Иванов Иванов

    s.ivanov@shu.bg

    Геодезия

    II курс

    редовна

    гл. ас. д-р Мирем Ниязи-Юсуф

    m.niyazi@shu.bg

    Геодезия

    III курс

    редовна

    проф. д-р Кирил Филипов Янчев

    k.yanchev@shu.bg

    Геодезия

    IV курс

    редовна

    доц. д-р Красимира Кунева Кирилова

    k.kirilova@shu.bg

    Геодезия

    V курс

    редовна

    доц. д-р Евгени Гришев Стойков

    e.stoykov@shu.bg

    ОКС „МАГИСТЪР“

    Специалност/Магистърска програма

    Курс

    Форма на обучение

    Курсов ръководител

    Ел. поща

    Инженерна логистика,

    МП: Инженерна логистика

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Андрей Илиев Богданов

    a.bogdanov@shu.bg

    Инженерна логистика,

    МП: Инженерна логистика

    II курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Андрей Илиев Богданов

    a.bogdanov@shu.bg

    Инженерна логистика,

    МП: Експлоатация на техническите системи

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Андрей Илиев Богданов

    a.bogdanov@shu.bg

    Инженерна логистика,

    МП: Експлоатация на техническите системи

    II курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Андрей Илиев Богданов

    a.bogdanov@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Административна и организационна сигурност

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Административна и организационна сигурност

    II курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Защита на лични данни и класифицирана информация

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Защита на лични данни и класифицирана информация

    II курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Управление на кризи и реагиране при бедствия

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Управление на кризи и реагиране при бедствия

    II курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Информационна сигурност

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Системи за сигурност,

    МП: Информационна сигурност

    II курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Цветелина Илиева Методиева

    ts.metodieva@shu.bg

    Геодезия,

    МП: Геоматика

    I курс

    редовна и задочна

    доц. д-р Евгени Гришев Стойков

    e.stoykov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Комуникационни и информационни системи

    I курс

    редовна (държавна поръчка)

    проф. д-р Петър Красенов Боянов

    petar.boyanov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Компютърни технологии за автоматизация на производството

    I курс

    редовна (държавна поръчка)

    проф. д-р Петър Красенов Боянов

    petar.boyanov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Сигнално-охранителни системи и технологии

    I курс

    редовна (държавна поръчка)

    проф. д-р Петър Красенов Боянов

    petar.boyanov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Комуникационни и информационни системи

    I курс

    редовна и задочна (платено обучение)

    доц. д-р Тихомир Спирдонов Трифонов

    t.trifonov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Комуникационни и информационни системи

    II курс

    редовна и задочна (платено обучение)

    доц. д-р Тихомир Спирдонов Трифонов

    t.trifonov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Компютърни технологии за автоматизация на производството

    I курс

    редовна и задочна (платено обучение)

    доц. д-р Тихомир Спирдонов Трифонов

    t.trifonov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Компютърни технологии за автоматизация на производството

    II курс

    редовна и задочна (платено обучение)

    доц. д-р Тихомир Спирдонов Трифонов

    t.trifonov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Сигнално-охранителни системи и технологии

    I курс

    редовна и задочна (платено обучение)

    доц. д-р Тихомир Спирдонов Трифонов

    t.trifonov@shu.bg

    Комуникационни и информационни системи,

    МП: Сигнално-охранителни системи и технологии

    II курс

    редовна и задочна (платено обучение)

    доц. д-р Тихомир Спирдонов Трифонов

    t.trifonov@shu.bg

    Специалност/Магистърска програма

    Курс

    Форма на обучение

    Курсов ръководител

    Ел. поща

    Информатика и информационни технологии/ИИТ

    I

    редовна

    преп. М. Павлов

    m.pavlov@shu.bg

    Информатика и информационни технологии/ИИТ

    II

    редовна

    гл. ас. д-р И. Иванов

    iwelin.ivanow@shu.bg

    Информатика и информационни технологии/ИИТ

    III

    редовна

    гл. ас. д-р И. Иванов

    iwelin.ivanow@shu.bg

    Начална училищна педагогика и информационни технологии/НУПИТ

    I

    редовна

    гл. ас. д-р К. Койчева

    k.koycheva@shu.bg

    Начална училищна педагогика и информационни технологии/НУПИТ

    II

    редовна

    гл. ас. д-р Тоня Матева

    t.mateva@shu.bg

    Начална училищна педагогика и информационни технологии/НУПИТ

    III

    редовна

    гл. ас. д-р Тоня Матева

    t.mateva@shu.bg

    Начална училищна педагогика и чужд език/НУПЧЕ

    I

    редовна

    преп. Й. Йорданов

    j.jordanov@shu.bg

    Начална училищна педагогика и чужд език/НУПЧЕ

    II

    редовна

    гл. ас. д-р П. Иванова

    petranka.ivanova@shu.bg

    Начална училищна педагогика и чужд език/НУПЧЕ

    III

    редовна

    гл. ас. д-р П. Иванова

    petranka.ivanova@shu.bg

    Предучилищна педагогика и чужд език/ПУПЧЕ

    I

    редовна

    доц. д-р М.

    Цанкова

    m.tsankova@shu.bg

    Предучилищна педагогика и чужд език/ПУПЧЕ

    II

    редовна

    доц. д-р Ж. Илиева

    zh.ilieva@shu.bg

    Предучилищна педагогика и чужд език/ПУПЧЕ

    III

    редовна

    доц. д-р Н. Николов

    n.nikolov@shu.bg